text.skipToContent text.skipToNavigation
HAMACHI Електричен тротинет ET-A11IDEK000203387
Нашата најниска цена
24.000,00 ден
Мотор: 350W*Предна/Задна кочница Електронска/Диск*Батерија – Литиумска 36V . 7.8 Ah*Конструкција – Алуминиум*Големина на тркала – 8.5″*Максимална брзина 25 km/h*Обсег со полна батерија – 25 km*Макс...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2019

Мотор: 350W*Предна/Задна кочница Електронска/Диск*Батерија – Литиумска 36V . 7.8 Ah*Конструкција – Алуминиум*Големина на тркала – 8.5″*Максимална брзина 25 km/h*Обсег со полна батерија – 25 km*Максимален нагиб на искачување – 15°*Носивост – 120 kg*Тежина – 12.5 kg*Има задни амортизери*Можност за приклучување на мобилна апликација*Тротинетот го има во две верзии: со перфорирани (полни гуми) и со гуми на надувување.
Бренд Hamachi
Тип на производ Ромобил