text.skipToContent text.skipToNavigation
HAMACHI Електричен тротинет ET-A9IDEK000203389
Нашата најниска цена
24.000,00 ден
Мотор: 350W*Предна/Задна кочница Електронска/Механичка*Батерија – Литиумска 36V . 7.8 Ah*Конструкција – Алуминиум*Големина на тркала 8 инчи – Максимална брзина 35 km/h*Обсег со полна батерија – 25 ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2019

Мотор: 350W*Предна/Задна кочница Електронска/Механичка*Батерија – Литиумска 36V . 7.8 Ah*Конструкција – Алуминиум*Големина на тркала 8 инчи – Максимална брзина 35 km/h*Обсег со полна батерија – 25 km*Максимален нагиб на искачување – 15°*Носивост – 120 kg*Тежина – 15 kg*Има предни и задни амортизери
Бренд Hamachi
Тип на производ Ромобил