text.skipToContent text.skipToNavigation
MIGLIORI TOBIX6 електричен тротинетIDEK000203280
28.125,00 ден
Нашата најниска цена
20.990,00 ден
MIGLIORI TOBIX6 електричен тротинет. Карактеристики: Големина на тркала: 5,5", батерија 6Ah/36V, мотор: 350W, електронска кочница, LCD екран кој динамично ја покажува брзината на движење и батерија...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2019

MIGLIORI TOBIX6 електричен тротинет. Карактеристики: Големина на тркала: 5,5", батерија 6Ah/36V, мотор: 350W, електронска кочница, LCD екран кој динамично ја покажува брзината на движење и батеријата, Предно LED светло, максимална брзина до 25km/h, со едно полнење на батеријата можете да се движите од 10 до 25 km, три видови на MODE на возење: почетник, напреден и спортски. Максимален нагиб на искачување 15 степени, можност за Bluetooth поврзување за слушање музика, има вграден звулник, носивост од 20 до 120 кг, тежина на тротинетот 10,5кг. Гаранција 12 месеци.

Бренд Migliori
Тип на производ Ромобил