text.skipToContent text.skipToNavigation
MIGLIORI TOBIX7 електричен тротинетIDEK000203279
31.000,00 ден
Нашата најниска цена
24.799,00 ден
MIGLIORI TOBIX7 електричен тротинет. Карактеристики: Големина на тркала: 8,5", батерија 5,2Ah/36V, мотор: 350W, електронска кочница, LCD екран кој динамично ја покажува брзината на движење и батери...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.02.2019

MIGLIORI TOBIX7 електричен тротинет. Карактеристики: Големина на тркала: 8,5", батерија 5,2Ah/36V, мотор: 350W, електронска кочница, LCD екран кој динамично ја покажува брзината на движење и батеријата, предно LED светло, максимална брзина до 25km/h, три видови на MODE возење: почетничко, напредно и спортски. Со едно полнење на батеријата можете да се движите од 10 до 15 km, максимален нагиб на искачување 10 степени, носивост од 20 до 120 кг, тежина на тротинетот 12,5кг. Гаранција 12 месеци.

Бренд Migliori
Тип на производ Ромобил