text.skipToContent text.skipToNavigation
MS ENERGY NEUTRON n2 Електричен тротинетIDEK000203772
36.353,00 ден
Нашата најниска цена
30.899,00 ден
MS ENERGY NEUTRON n2 Електричен тротинет. Преминот од тротоар на улиа и назад повеќе не е проблем. Големи тркала и преден амортизер соврешно ќе одговараат за оваа задача! Алуминиумска или магнезиум...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MS ENERGY NEUTRON n2 Електричен тротинет. Преминот од тротоар на улица и назад повеќе не е проблем. Големи тркала и преден амортизер соврешно ќе одговараат за оваа задача! Магнезиумската рамка целиот тротинет го прави многу лесен, и едноставен за склопување и носење. LCD екранот ги нуди сите потребни информации поврзани за состојбата на батеријата, брзината и останатите податоци за возењето. Карактеристики: Мотор: 350W, Предна и задна кочница, преден амортизер, Батерија – литиумска 36V/8,0Ah, време на полнење на батеријата до 4 часа, конструкција – Магнезиум, Големина на тркала: 10". Максимална брзина 32 km/h, Домет со полна батерија – 18-22 km, Носивост – до 120 kg, LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip, 2 копчиња, вкучено/исклучено, предно и задно LED светло.. Димензии на составен тротинет: 115 х 54 х 118 cm, димензии на склопен тротинет: 106 х 190 х 38 cm. Нето тежина – 14,2 kg, бруто тежина 16,7 kg. Гаранција 12 месеци.

Бренд Vivax
Тип на производ Ромобил