text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA ET3500 електричен тример 350WIDEK000207132
Нашата најниска цена
2.199,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA ET3500 електричен тример 350W/Моќност 350 W/Должина на палица 25.4цм/телескопска палица/Тежина 2.5кг

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA ET3500 електричен тример 350W/Моќност 350 W/Должина на палица 25.4цм/телескопска палица/Тежина 2.5кг
Бренд Nakayama
Тип на производ Тример