text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA ET7000 електричен тример 750WIDEK000207131
Нашата најниска цена
3.999,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA ET7000 електричен тример 750W/Моќност 750W/телескопска дупла рачка/тежина 3.1кг/220V/50Hz

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA ET7000 електричен тример 750W/Моќност 750W/телескопска дупла рачка/тежина 3.1кг/220V/50Hz
Бренд Nakayama
Тип на производ Тример