text.skipToContent text.skipToNavigation
MSI BUTLER 5000 power bankIDEK000035431
Нашата најниска цена
466,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

МС БУТЛЕР 5000 - екстерна батерија капацитета 5000 мАх јадноставног дизајна, увијек уз Вас како би Ваши мобител, таблет, мп3, фотоапарат или камера имали пуну батерију када их требате. МС БУТЛЕР се пуни преко мицро УСБ приклјучка, има женски УСБ утор како би ви могли пунити све Ваше уреѓаје с њховим оригиналним кабелима. Идеалан додатака за плажу, планинарењ, скијањ, или ужурбани пословни дан у граду или у уреду.