text.skipToContent text.skipToNavigation
ADATA Power Bank P10000 Black, 10000mAhIDEK000205871
Нашата најниска цена
919,00 ден
АДАТА Повер Банк П10000 доаг´а во шест различни бои, заоблен дизајн со мозаична шара. Во него има 10000мАх батерии со две УСБ порти со вкупна јачина од 2.1А за брзо полнењ повек´е уреди одеднаш. Во...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2019

АДАТА Повер Банк П10000 доаг´а во шест различни бои, заоблен дизајн со мозаична шара. Во него има 10000мАх батерии со две УСБ порти со вкупна јачина од 2.1А за брзо полнењ повек´е уреди одеднаш. Во просек, може да наполни четири уреди со едно полнењ, гаранција 12м.
Бренд Adata
Тип на производ Powerbank