text.skipToContent text.skipToNavigation
Apple iPhone 5S 16GB SilverIDEK000036564
Нашата најниска цена
20.433,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Apple iPhone 5S 16GB Space Gray смарт мобилен телефон, сива боја. Овој телефон подржува, надоградување на iOS 9.0.2. Совршен спој на софтвер и хардвер. Карактеристики: Touch ID, 4G LTE, FaceTime HD камера, iSight камера. Постои ли уште нешто што би посакале?