text.skipToContent text.skipToNavigation
LENOVO A1000, 4", смартфон (PA1R0010RO)IDEK000037434
Нашата најниска цена
4.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.03.2019

SMARTPHONE LENOVO A1000 (black), 4.0” WVGA (800x480) TN display, Dual Sim, Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, 1GB RAM, 8GB internal storage,5MP fixed-focus rear camera w/ flash,0.3MP wide-angle selfie camera, 2000mAh battery, Android™ L 5.0
Бренд Lenovo