text.skipToContent text.skipToNavigation
LENOVO K5 gold, 5,0" смартфон (PA2M0030RO)IDEK000037421
Нашата најниска цена
10.489,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.10.2019

SMARTPHONE LENOVO K5 (gold), 5.0” HD (720 x 1280) IPS display, Dual Sim, LTE, Qualcomm MSM8929 Snapdragon 415 , 2GB RAM, 16GB internal storage,13MP auto-focus rear camera w/ flash, 5MP wide-angle selfie camera, 2750mAh battery, Android™ L 5.1
Бренд Lenovo