text.skipToContent text.skipToNavigation
LENOVO S90, 5", смартфон Graphite Grey (P0S3000PRO)IDEK000037422
Нашата најниска цена
22.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

SMARTPHONE LENOVO S90 Graphite Grey, 5" (1280 x 720) Super AMOLED HD display, 4G, Dual SIM (Micro-SIM), Quad-core 1.2 GHz Qualcomm® Snapdragon, 2 GB RAM, 32GB, 13MP, 8MP, Li-Po 2300 mAh
Бренд Lenovo