text.skipToContent text.skipToNavigation
LENOVO VIBE C A2020 white (PA300022RO)IDEK000037429
Нашата најниска цена
6.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

SMARTPHONE LENOVO VIBE C A2020 (white), 5.0” FWVGA (854x480) TN display, Dual Sim, LTE, Qualcomm® Snapdragon™ 210 quad-core 1.1GHz , 1GB RAM, 8GB internal storage,5MP auto-focus rear camera w/ flash,2MP wide-angle selfie camera, 2300mAh battery, An
Бренд Lenovo