text.skipToContent text.skipToNavigation
LENOVO VIBE P1m, 5" black, смартфон (PA1G0007RO)IDEK000037430
Нашата најниска цена
11.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

SMARTPHONE LENOVO VIBE P1m (black), 5.0” HD (1280x720) IPS, 4G LTE, Dual SIM, MediaTek MT6735P 1.0GHz 64-bit Quad-Core, 2GB RAM, 16GB, 8MP auto-focus with LED flash, 5MP fixed-focus, 4,000mAh
Бренд Lenovo