text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX Fly V1 Liquid Gold смартфонIDEK000071372
11.499,00 ден
Нашата најниска цена
8.499,00 ден
Виваkc Фли В1 је прекрасних контура и миррор лоок површине која се савршено прелијева са сваким покретом. Одликује се невјеројатним 5,5“ заслоном који пружа врхунско искуство гледањ те доприноси ел...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX SMART Fly V1 Gray, 5,47", HD IPS, 1440x720, Quad-Core, интерна меморија 32 GB, RAM 3 GB, 4G (LTE), Задна камера 13 Mp, Предна камера 8 Mp, батерија 3000 mAh

Бренд Vivax
Големина на екранот 5,5"
Тип на производ Мобилен телефон