text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX Fun S20 Gold смартфон + ГРАТИС Selfie Bluetooth стикIDEK000203147
5.283,00 ден
Нашата најниска цена
4.490,00 ден
VIVAX Fun S20 Gold смартфон + ГРАТИС Selfie Bluetooth стик. Карактеристики: големина на екран: 5" IPS 720*1280px, процесор Quad Core 1,25GHz MT6737, GPU Mali-T720 MP1, Интерна меморија 8GB, RAM 1GB...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX Fun S20 Gold смартфон + ГРАТИС Selfie Bluetooth стик. Карактеристики: големина на екран: 5" IPS 720*1280px, процесор Quad Core 1,25GHz MT6737, GPU Mali-T720 MP1, Интерна меморија 8GB, RAM 1GB, Android 7,0, мрежа 4G LTE, SIM DUAL, тежина 165гр, димензии: 143,5х72х8,8mm, задна камера 5MP, предна камера 2MP, максимален капаците на SD CArd 128GB, батерија 2.000mAh, гаранција 12 месеци. Карактерискти на селфи стик: Склопениот стап има должина од само 22цм, додека како расклопен има должина од 110цм и само 130гр. тежина. Направен е од неразградлив челик, идеален за понесувања на патувања, video blogging, забава, концерти и др. MS BLUETOOTH SELFIE е компатибилен со Android и iPhone уредите.
Бренд Vivax
Тип на производ Мобилен телефон