text.skipToContent text.skipToNavigation
ПАНАСОНИЦ КKC-ТС500ФKCЦIDMK-5589
Нашата најниска цена
753,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

КKC-ТС500ФKCЦ, стандарден телефон
Бренд Panasonic
Тип на производ Фиксен телефон