text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER P1286 проекторIDEK000074438
Нашата најниска цена
29.699,00 ден
ACER P1286 проектор. Резолуција XGA 1024x768, осветленост 3.300 alm, контраст: 20.000:1, трајност на ламба 5.000h

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.03.2019

ACER P1286 проектор. Резолуција XGA 1024x768, осветленост 3.300 alm, контраст: 20.000:1, трајност на ламба 5.000h
Бренд Acer
Тип на производ Проектор