text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS 49PUS6561/12 4K Ultra HD Andorid телевизорIDEK000036817
Нашата најниска цена
44.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

4K Ultra Slim LED TV powered by Android TV with Ambilight 3-sided 4K Resolution, 3840x2160 Picture Performance Index 1800 Micro Dimming Pro, PixelPlus ULTRA HD, Ambilight 3 Sided, QUAD Core Processor, Google Play Apps, Clound Gaming, HDMI x4, 3x USB 2.0, LAN, Wi-Fi Built In 2x2 Integrated, DVB-T/T2/C/S/S2, MPEG4, OS: Android 5.1 LoliPop