text.skipToContent text.skipToNavigation
LG UHD TV 43UM7100PLB 43''- телевизорIDEK000226323
27.999,00 ден
Нашата најниска цена
23.590,00 ден
43"(108cm) 4K UHD LED SMART TV*Резолуција:(3840 x 2160)*Quad-core processor*Artificial Intelligence LG ThinQ AI*Active HDR*WebOS Smart TV*HDMI,USB,LAN,Cl Slot*DVB-C/T2/S2*Вграден Wi-Fi*Дијагонала (...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.12.2019

43"(108cm) 4K UHD LED SMART TV*Резолуција:(3840 x 2160)*Quad-core processor*Artificial Intelligence LG ThinQ AI*Active HDR*WebOS Smart TV*HDMI,USB,LAN,Cl Slot*DVB-C/T2/S2*Вграден Wi-Fi*Дијагонала ("): 109.2 cm (43")*HD тип: 4K Ultra HD*Инсталиран оперативен систем: Web OS*Верзија на оперативниот систем: 4.5*Видео апликации: Amazon Prime Video, NetFlix*Google апликации: Google Play*App store: LG Content Store*Network streaming services supported: YouTube*

Тип на ТВ уреди Смарт
Технологија LED
Максимална резолуција 3480 x 2160
ТВ тјунер DVB-T/T2/C/S/S2
Искривување на екранот Не
Големина на екранот 43" / 109 cm
Бренд Lg
Гаранција 1 година
Тип на производ Телевизор