text.skipToContent text.skipToNavigation
SAMSUNG LED TV UE50RU7172 Ultra HD SMART 50''-телевизорIDEK000226321
31.999,00 ден
Нашата најниска цена
26.990,00 ден
50"(127cm)4k Ultra HD SMART LED TV*Резолуција:3840x2160*1400Hz PQI Picture Quality Index*HDR 10+*Dolby Digital Plus*3xHDMI,2xUSB*DVB-T2/C/S2*Вграден Wi-Fi*Дијагонала ("): 127cm (50")*Резолуција на ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.12.2019

50"(127cm)4k Ultra HD SMART LED TV*Резолуција:3840x2160*1400Hz PQI Picture Quality Index*HDR 10+*Dolby Digital Plus*3xHDMI,2xUSB*DVB-T2/C/S2*Вграден Wi-Fi*Дијагонала ("): 127cm (50")*Резолуција на дисплејот: 3840 x 2160 pixels*Форма на екранот:*Рамен екран*HD тип: 4K Ultra HD*Технологија на дисплејот: LED*Smart TV

Тип на ТВ уреди Смарт
Технологија LED
Максимална резолуција 3840 x 2160
ТВ тјунер DVB-T/T2/C/S/S2
Искривување на екранот Не
Големина на екранот 50" / 127 cm
Бренд Samsung
Гаранција 1 година
Тип на производ Телевизор
акција за њега