text.skipToContent text.skipToNavigation
SONY KDL-43W8305C 3D FHD ANDROID телевизорIDMK-19805
Нашата најниска цена
51.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

43" (108 см) / Full HD Android телевизор /3D/ X-Reality Pro / Motionflow XR 800Hz / Wi-Fi bulit in / NFC One touch mirroring / HDMI x 4/USB x3/Triple Tuner/Google Cast/ Google Play Store,/Voice Search-opcionalno/16GB Меморија
Бренд Sony
Тип на производ Телевизор