text.skipToContent text.skipToNavigation
Samsung UE32 ES6100 WXXH, 32 инчен SMART LED телевизорIDMK-11296
Нашата најниска цена
27.499,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Samsung UE32 ES6100 WXXH, 32 инчен SMART LED телевизор
Максимална резолуција 1920 x 1080
Големина на екранот 32" / 80 cm
Бренд Samsung
Тип на производ Телевизор