text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX 55" (140cm) 4K UHD, LED-55UHD120T2S2 телевизорIDEK000074351
27.635,00 ден
Нашата најниска цена
18.900,00 ден
VIVAX 55" (140cm) LED-55UHD120T2S2 4K UHD телевизор. Карактеристики: 55" (140cm) 4K UHD резолуција: 3840x2160px, 400Hz CME, Тјунер: DVB-T2 H.265/264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, Енергетска...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2019

VIVAX 55" (140cm) LED-55UHD120T2S2 4K UHD телевизор. Карактеристики: 55" (140cm) 4K UHD резолуција: 3840x2160px, 400Hz CME, Тјунер: DVB-T2 H.265/264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, Енергетска класа A, 3xHDMI, Mini AV, Mini YPbPr, SPDIF Coax Digital, Влез за слушалки, CI+ слот, 2xUSB, Pcin. Гаранција 24 месеци.

Бренд Vivax
Тип на производ Телевизор