text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX 55" (140cm) 4K UHD телевизор IDEK000206734
28.118,00 ден
Нашата најниска цена
23.900,00 ден
VIVAX 55" (140cm) LED-55UHD121T2S2 4K UHD телевизор + ГРАТИС 7" Таблет VIVAX TPC-704 3G + case. Карактеристики: 55" (140cm) 4K UHD резолуција: 3840x2160px, Тјунер: DVB-T2/C/S2 H.265, ATV, USB PVR, ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX 55" (140cm) LED-55UHD121T2S2 4K UHD телевизор + ГРАТИС 7" Таблет VIVAX TPC-704 3G + case. Карактеристики: 55" (140cm) 4K UHD резолуција: 3840x2160px, Тјунер: DVB-T2/C/S2 H.265, ATV, USB PVR, Енергетска класа A, 3xHDMI, PC Audio x1, VGA x1, USB x2, Влез за слушалки, CI+ слот,Hotel mode, 400Hz CME, Dynamic, Personal, Standard, Movie, Cinema, SECAM, PAL, NTSC, димензии со постоље: 125,4cm x 79cm x 30,5cm, димензии без посотље: 125,4cm x 73,8cm x 83cm. Гаранција 24 месеци. Карактеристики на таблетот: екран 7 ", IPS/PLS, 1024x600, процесор Cortex A7 MTK832 1,3 GHz Quad Core, оперативен систем Android 7.0, интерна меморија: 8 GB + RAM 1 GB, камера задна 2 Mpix, камера предна 0,3 Mpix, 3G, 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, Боја црна, 12 месеци гаранција.

Бренд Vivax
Тип на производ Телевизор