text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX IMAGO LED TV-40LE112T2S2 телевизорIDEK000074385
15.165,00 ден
Нашата најниска цена
9.300,00 ден
VVIVAX IMAGO LED TV-40LE78T2 FHD телевизор. Карактеристики: 40" (100cm) FHD резолуција: 1920x1080px, контраст: 5000:1, Тјунер: DVB-Т/C/T2 H.265, Енергетска класа A, 3xHDMI, 1xUSB, 1xVGA. Гаранција...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VVIVAX IMAGO LED TV-40LE78T2 FHD телевизор. Карактеристики: 40" (100cm) FHD резолуција: 1920x1080px, контраст: 5000:1, Тјунер: DVB-Т/C/T2 H.265, Енергетска класа A, 3xHDMI, 1xUSB, 1xVGA. Гаранција 24 месеци.

Бренд Vivax
Тип на производ Телевизор