text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX IMAGO LED TV32LE94T2 32''-ТелевизорIDEK000211725
7.590,00 ден
Нашата најниска цена
6.499,00 ден
VIVAX IMAGO LED TV-32LE94T2_REG/ Карактеристики: големина 32'' -80cm дијагонала/ екран HD Ready 1366x768pix 200Hz CME, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-T MPEG4, ATV,USB PVR, A+ Енергетска класа , RF I...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.12.2019

VIVAX IMAGO LED TV-32LE94T2_REG/ Карактеристики: големина 32'' -80cm дијагонала/ екран HD Ready 1366x768pix 200Hz CME, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-T MPEG4, ATV,USB PVR, A+ Енергетска класа , RF In (T2), 2xHDMI, CI+ Slot, SPDIF Coax Digital, Mini A/V. Телевизорот има 24 месеци гаранција, истиот не поддржува Андроид систем односно не е смарт. Идеална комбинација за вашата викендичка или вашата споредна соба.
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизор