text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 1TB Slim + Uncharted 4/Driveclub/The Last of Us Gamer bundleIDEK000033797
Нашата најниска цена
0,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PlayStation 4 1TB Slim + Uncharted 4/Driveclub/The Last of Us Gamer bundle
Тип на производ Конзола