text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 Slim 1TB Black + God of War + Fifa 18 Wold Cup editionIDEK000074644
29.988,00 ден
Нашата најниска цена
23.990,00 ден
PlayStation 4 Slim 1TB Black + God of War + Fifa 18 Wold Cup edition. Капацитет: HDD 1TB, тежина: 3.3 kg.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

PlayStation 4 Slim 1TB Black + God of War + Fifa 18 Wold Cup edition. Капацитет: HDD 1TB, тежина: 3.3 kg.

 

 

 Со FIFA 18 е и генијалната нова God Of War, фантастична борба од трето лице, со потполно нова механика и графика која е максимално доближена до реалноста. Уверете се зошто веќе повеќе гејмерски портали ја рангираат оваа игра за игра на годината!

 

 

Бренд Sony
Тип на производ Играчка конзола