text.skipToContent text.skipToNavigation
Хранилица Теа Тиме Хиде & СеекIDMK-13565
Нашата најниска цена
4.600,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Грацо Теа Тиме хранилица - компактна хранилица за удобно храњњ. Једноставна за упорабу и похрањвањ, сигурносни ремени у 5 точака, пладањподесив у 3 позиције; ослонац за ноге који се може прилагодив у 2 положаја. Тежина хранилице 5,5 кг.
Бренд Graco
Тип на производ Хранилка