text.skipToContent text.skipToNavigation
PRIMEBEBE Хранилка Jummy портокаловаIDEK000036833
Нашата најниска цена
3.600,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

Хранилица је намијењна дјеци од 6 мјесеци до 15 кг тежине.Висина хранилице подесива у 6 положаја, а наслон за леѓа у 3 положаја. Двоструки пладањса лакше одржавањ. Подешава се у неколико положаја овисно о величини дјетета. Сигурносни ремени у 5 точака.Навлака од ПВЦ а се може скинути и прати благим детерџнтом. Интегрирана, заштиќена 2 котача за лакше преошењ хранилице. Склоплјена хранилица је врло малих димензија и може самостално стајати. Тежина хранилице 9,2 кг. Хранилица одговара еуропским стандардима ЕН 14988.
Бренд Primebebe