text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino "Noby" frappe количкаIDEK000074092
6.738,00 ден
Нашата најниска цена
5.390,00 ден
Chipolino "Noby" frappe количка LKNB01803FR. Погодно за деца од 6+ месеци до 15kg. Има 5 позиции на прилагодување на седиштето, можност за хорисонтално поставување, покрив со прозорче кое може да с...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Chipolino "Noby" frappe количка LKNB01803FR. Погодно за деца од 6+ месеци до 15kg. Има 5 позиции на прилагодување на седиштето, можност за хорисонтално поставување, покрив со прозорче кое може да се отвори и да се гледа бебето, долна корпа за сместување на багаж, двојна ултра мека подлога за седење, двојни предни тракалца за дополнителна и безбедна заштита, задни две тркалца со кочници, предната преграда може да се тргне, лесно склоплива со една рака. Произведено е според стадрадот за квалитет EN 1888 , направен од 100% безбеден материјал. Боја фрапе.

Бренд Chipolino
Тип на производ Количка за бебе