text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino "SISI" disco black количкаIDEK000074086
Нашата најниска цена
6.249,00 ден
Chipolino "SISI" disco black количка LKSS01803DB. Погодно за деца од 6-36 месеци до 15kg. Има можност за 3 позиции на прилагодување, 5 точки за прилагодување на држачите, долна корпа за сместување...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Chipolino "SISI" disco black количка LKSS01803DB. Погодно за деца од 6-36 месеци до 15kg. Има можност за 3 позиции на прилагодување, 5 точки за прилагодување на држачите, долна корпа за сместување на багаж, предни тракалца за дополнителна и безбедна заштита, задни две тркалца со кочница, предната преграда може да се тргне, лесно склоплива. Произведено е според стадрадот за квалитет EN 1888 , направен од 100% безбеден материјал. Боја црна. Тежина на количката 6,9кг. Димензии:80х45х104цм, димензија на седиште: 83х28цм

Бренд Chipolino
Тип на производ Количка за бебе