text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino Twix Ash количка за близнациIDEK000074080
23.363,00 ден
Нашата најниска цена
18.690,00 ден
Chipolino Twix Ash количка за близнаци KBTX01802AS. Погодно за деца од 0+ месеци до 15kg. Има 5 позиции на прилагодување на седиштето, можност за хорисонтално поставување, покрив со прозорче кое мо...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Chipolino Twix Ash количка за близнаци KBTX01802AS. Погодно за деца од 0+ месеци до 15kg. Има 5 позиции на прилагодување на седиштето, можност за хорисонтално поставување, покрив со прозорче кое може да се отвори и да се гледа бебето, долна корпа за сместување на багаж, двојна ултра мека подлога за седење, предни тракалца за дополнителна и безбедна заштита, задни две тркалца со кочници, предната преграда може да се тргне, лесно склоплива. Произведено е според стадрадот за квалитет EN 1888 , направен од 100% безбеден материјал. Боја сива. Тежина на количката 16,3кг,без тркалца 13кг. Димензии:72х82х100цм, димензија на едно седиште: 79х30цм

Бренд Chipolino
Тип на производ Количка за бебе