text.skipToContent text.skipToNavigation
PRIMEBEBE Количка за деца со покрив POCKET бежIDEK000073999
Нашата најниска цена
1.990,00 ден
PRIMEBEBE Количка за деца со покрив POCKET беж. Лесна летна количка, едноставна за склопување без позиции. Предните тркала се вртат во сите насоки, на задните трклала се поставени кочниците. Појас ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2018

PRIMEBEBE Количка за деца со покрив POCKET беж. Лесна летна количка, едноставна за склопување без позиции. Предните тркала се вртат во сите насоки, на задните трклала се поставени кочниците. Појас за дете прицврстен во пет точки, голема склоплива тенда за заштита од сонце. Тежина на количката: 4,7кг. За деца на возраст од 6 месеци до 3 години.(до15кг). Произведено според Европскиот стандард за безбедност EN - 1888.
Бренд Primebebe
Тип на производ Количка за бебе