text.skipToContent text.skipToNavigation
Гуралица Ми Фирст ЦарсIDMK-14055
Нашата најниска цена
2.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Дјечја гуралица с омилјеним Диснеи ликом - Муњвитим Јуриќем. Гуралица је намјењна дјеци од 12 до 36 мјесеци. Разне активности омогуќују различите звукове - звук мотора, глазба. Волан и котачи се окреќу у свим смјеровима. Батерије су уклјучене - пакирањ у Три ме кутији.
Бренд Kiddieland Toys