text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino "Capri" kiwi креветчеIDEK000074074
4.999,00 ден
Нашата најниска цена
3.999,00 ден
Chipolino "Capri" kiwi креветче KOSIK0181KW. Погодно за деца од 0+ до 15kg. Има едно ниво и душек, има две торбички за играчки од страна, страничен влез со зип патент. Произведено по европски ста...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Chipolino "Capri" kiwi креветче KOSIK0181KW. Погодно за деца од 0+ до 15kg. Има едно ниво и душек, има две торбички за играчки од страна, страничен влез со зип патент. Произведено по европски стандарди EN716 и EN12221, направено од 100% безбедни материјали. Димензија 125х65цм.
Бренд Chipolino
Тип на производ Кревет за бебиња