text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino Selena beige креветчеIDEK000035682
Нашата најниска цена
7.487,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Погодно за деца од 0+ до 15kg. Додатоци: подлога за повивање, заштитна завеса против инсекти. Произведено по европски стандарди EN716, направено од 100% безбедни материјали.