text.skipToContent text.skipToNavigation
NUK Крема за стрии, 100mlIDMK-13012
Нашата најниска цена
690,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

NUK Крема за стрии - Го подобрува изгледот на кожата. Ја затега, хидратизира, негува и обновува кожата на мајката. Со додаток на природни морски минерали и екстракт од морски алги. Без додаток на бои и парфеми. Туба од 100 мл. Произведено во Франција
Бренд Nuk
Тип на производ Крема