text.skipToContent text.skipToNavigation
Друштвена игра коцка слово-ријечIDEK000079749
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден
Одабери слово на коцки и смисли ријеч која почињ на то слово. Када си завршио, окрени слово тако да више не буде видлјиво осталим играчима и прослиједи коцку слједеќем играчу. Слједеќи играч бира н...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Одабери слово на коцки и смисли ријеч која почињ на то слово. Када си завршио, окрени слово тако да више не буде видлјиво осталим играчима и прослиједи коцку слједеќем играчу. Слједеќи играч бира неко друго видлјиво слово и измишлја појам који почињ на то слово а на неки је начин повезано уз појам који је претходни играч смислио и изговорио. Доб: 8+.
Возраст 0 +
Бренд Fotorama
Тип на производ Детска играчка