text.skipToContent text.skipToNavigation
Друштвена игра луда кацигаIDEK000079208
Нашата најниска цена
1.400,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

Друштвена игра луда кацига. Забава и смеа за деца од 7+ години.Играчот ја става на глава електрично светлечката кацига со вибрации и за минута и 30 секунди треба да одговори на што повеќе прашања. Потребна е многу добра концентрација и брзина. Кацигата со совоите вибрации и ефекти, ќе проба да те изненади и да ти посмета во брзите и точни одговори. Играта содржи картички со вкупно 480 одговори, плоча за играње, упатство за играње и кацига. Потребни се 3 батерии ААА, кои не се вклучени во играта.
Возраст 0 +
Бренд Dujardin
Тип на производ Детска играчка