text.skipToContent text.skipToNavigation
Cry Babies LadyIDEK000074526
Нашата најниска цена
1.999,00 ден
Cry Babies Lady играчка. Вклучено една кукла Lady и цуцла. Интерактина играчка која плаче (вистинска вода) ако и ја тргнеш цуцлата. Тежина на куклата 572g, димензии 23 x 16 x 30.5 cm, работи на две...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

Cry Babies Lady играчка. Вклучено една кукла Lady и цуцла. Интерактина играчка која плаче (вистинска вода) ако и ја тргнеш цуцлата. Тежина на куклата 572g, димензии 23 x 16 x 30.5 cm, работи на две АА батерии (вклучени во продуктот). Возраст 18+ месеци.
Бренд Imc Toys
Тип на производ Музички плишени играчки