text.skipToContent text.skipToNavigation
YOYO Panda интерактивна играчкаIDEK000063327
3.990,00 ден
Нашата најниска цена
2.999,00 ден
Прекрасна интерактивна плишана играчка YOYO Panda. Во пакувањето има и лист бамбус, кој ако и го покажеш пред нос, YOYO ќе почне да мириса и ќе одвори уста за да ја нахраниш. Кога јаде се слушаат з...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

Прекрасна интерактивна плишана играчка YOYO Panda. Во пакувањето има и лист бамбус, кој ако и го покажеш пред нос, YOYO ќе почне да мириса и ќе одвори уста за да ја нахраниш. Кога јаде се слушаат звукови како јаде. Во пакувањето има и шишенце за хранење и кога јаде се слушаат звуци на голтање, а кога ќе престане на даде пандата подждригнува. Ако долго јаде, може и да заспие. Ако ја чешкаш по стомакот се смее.... +18 месеци
Бренд Imc Toys
Тип на производ Музички плишени играчки