text.skipToContent text.skipToNavigation
Игр. Ненуцо иде у школуIDMK-13995
Нашата најниска цена
1.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Лутка с додацима за школу као што су оловке и билјежнице. Дужина лутке: 42 цм. Доб: 3+.
Бренд Famosa
Тип на производ Играчка