text.skipToContent text.skipToNavigation
Играчка Minnie Mouse комбе со колачињаIDEK000004265
Нашата најниска цена
1.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Фигурица Минние и комби са слаткишима. Минние има све што јој је потребно за израду најфинијих слаткиша и сладоледа. УЗ ИМТ технологију, када се Минние стави на предњ сједало, упале се свјетла! Бочни дио комбија се отвара и претвара у мјесто за дружењ уз слаткише. Димензије пакирањ 23,8*16,9*14,3 цм. Доб 3+. ТВ рекламу можете видјети на слједеќм линку: хттпс://иоуту.бе/цТГkcИТОеСkc4.
Тип на производ Играчка