text.skipToContent text.skipToNavigation
Автомобил на далечинско управување 1:24 Ferrari 458 ItaliaIDEK000004742
1.090,00 ден
Нашата најниска цена
690,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2019

Пластични аутомобил на далјинско управлјањ 1:24 Феррари 458 Италиа. Пластични аутомобил - реплика стварног модела. Истовремено се може возити до 2 аутомобила. Потребне 4 АА батерије (нису уклјучене). Није могуќе бирати боју. Доб 8+.
Возраст 8 +
Бренд Maisto
Тип на производ Автомобил на далечинско управување