text.skipToContent text.skipToNavigation
Камион Road Rippers City Service Fleet 28 cm, светла и звук СОРТОIDMK-37059
Нашата најниска цена
1.000,00 ден
Пластични камиончиќ Рипперс Цити Сервице Флеет дужине 28 цм. Пластични камион за градске службе. Забавни звукови и одлична глазба. 3 различита: сметларски камион, камион за рециклирањ и камион за в...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.03.2019

Пластични камиончиќ Рипперс Цити Сервице Флеет дужине 28 цм. Пластични камион за градске службе. Забавни звукови и одлична глазба. 3 различита: сметларски камион, камион за рециклирањ и камион за вучу. Није могуќе бирати модел. Три ме пакирањ. Потребне 3 АА батерије, уклјучене у пакирањ. Доб 3+
Возраст 0 +
Бренд Toy State
Тип на производ Детска играчка