text.skipToContent text.skipToNavigation
Amplifiers возило IDEK000079206
Нашата најниска цена
1.400,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

Amplifiers возило сет со рампа за екстремна акција. Во сетот има возило и фугура возач. Погодно за деца 4+
Возраст 0 +
Бренд Jakks
Тип на производ Детска играчка