text.skipToContent text.skipToNavigation
CAT Машини 7цм 2/1IDMK-13914
Нашата најниска цена
209,00 ден
Мини граѓевински стројеви ЦАТ дужине 7 цм. 2 различита у пакету: камион, булдожер, утоваривач, багер и валјак. Није могуќе бирати моделе. Доб 3+.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Мини граѓевински стројеви ЦАТ дужине 7 цм. 2 различита у пакету: камион, булдожер, утоваривач, багер и валјак. Није могуќе бирати моделе. Доб 3+.
Возраст 0 +
Бренд Toy State
Тип на производ Детска играчка